LED osvětlení

Home » LED osvětlení

LED osvětlení

LED zdroj

Vnitřní osvětlení místností osazené LED zdroji navodí příjemnou atmosféru k odpočinku, relaxaci, intimnímu osvětlení tak i k příjemnému osvětlení při večeři. LED svítidla, která vynikají svým neotřelým a jedinečným designem, posunou Váš interiér o kus dál k celkově stylovému řešení prostoru.

Možnosti LED osvětlení 

Pomocí hliníkové konstrukce a translucid fólie lze vyrábět nejrůznější svítící panely a svítidla. Velká svítidla v obchodních domech jsou často vyráběna touto metodou. Společnost 3S Design s.r.o. takto vyrobila a montovala svítidla pro obchodní dům Varyáda v Karlových Varech.

Fotogalerie našich realizací LED svítidel, svítících podhledů a hvězdné nebe zde.

3s-design33

 

napínané-podhledy-38

 

LED svítidla však mohou být i v běžném interiéru. Tyto krásné a moderní  svítidla jsou lehká, světelně nastavitelná, s možností měnit barvy a s možností tlumení nebo zvyšování intenzity světla, dle přání zákazníka. Skvěle vypadají s napínanými podhledy. Velikost svítidla a tvar  je dle přání zákazníka . Mají široké uplatnění – od kanceláří, bytů, RD až po wellness a bazény.

3s-design37

3s-designs1

napínané-podhledy             napínané-stropy-6

SVÍTIDLA 3S design

Velkému zájmu se také těší svítidla 3S design. Jedná se o světelné pruhy z pískovaného plexiskla, které dodáváme spolu s napínanými podhledy (v této kombinaci docílíte nádherného design efektu) nebo zavěšené na lankách.

pnuté stropy, LED svítidla, Klášterec nad Ohří

pnutý strop, LED svítidla

3s-design493s-design40