Napínané stěny

Home » Napínané stěny

NAPÍNANÉ TEXTILNÍ STĚNY

Systémy napínaných textilií umožňují aplikovat předsazenou stěnu či stropní podhled přímo na hrubé zdivo.

3s-design563s-design77

Textilní bezešvé napínané stěny 3S Design

U textilních napínaných bezešvých stěn používáme velmi osvědčený německý materiál DESCOR® .

Materiál DESCOR®  je skutečně revoluční a špičkový produkt. Jeho koncepce i způsob aplikace nemají obdoby. Kromě toho vyniká DESCOR®  bezkonkurenční trvanlivostí a kvalitou.

Jedná se o polyesterovou tkaninu napuštěnou polyuretanovou směsí, která se napne do obvodových lišt. Výborného efektu dosáhneme potiskem nebo ruční malbou – airbrush.
Tento materiál je díky svým výborným vlastnostem vhodný do jakýchkoliv interiérů i exteriérů. Díky tomu, že je vodoodpudivý je velmi často používán do bazénů, wellness, saun apod. Výborně se hodí do klubů nebo bowlingů a pro jeho akustické vlastnosti a ACOUSTIC DESCOR např. do konferenčních sálů.

Fotogalerie našich realizací napínaných stěn zde.

Výstavní a veletržní stánky

  • pomocí hliníkové konstrukce lze vytvořit jakékoliv stěny a příčky, kdy jejich obrovskou výhodou je jejich lehkost. Takto  mohou být vyrobeny například výstavní a veletržní stánky.

napínané stěny, Karlovy Vary

napínanépodhledy14

 

Výrobci námi používaných materiálů:

logo_unternehmensgruppedescor-ultraflex   

logo_renolit

Napínané stěny

Bezešvé textilní napínané stěny mají jedinečné estetické i akustické vlastnosti. Montáží těchto stěn dosáhneme ideálně rovného povrchu. Dokonale zakryjí jakékoliv nerovnosti stěny a jejich povrch zůstane desítky let stejně hladký.

3s-design603s-design61