Představujeme se

Home » Představujeme se

PŘEDSTAVUJEME SE :

S potěšením Vám představujeme výrobce napínaných podhledů, pnutých stěn a obrazů a LED osvětlení 3S Design s.r.o. z Karlových Varů.

Jsme ryze česká společnost, která působí na trhu napínaných podhledů již od roku 2007. Do roku 2011 jsme působily pod záštitou stavební společnosti. V roce 2011 jsme založili novou firmu Lakfol, která se zabývala výrobou a montáží napínaných podhledů, napínaných stěn a naše působení se rozšířilo i na Německý trh. V roce 2012 jsme začali s výrobou a montáží LED svítidel. Začili jsme být v podvědomí českých architektů a designerů a získávat lukrativnější zakázky. Např. velká LED svítidla pro obchodní dům Varyáda v Karlových Varech, nebo výrobu a montáž výstavního stánku splečnosti Luxlighting na prestižní výstavě Designblok 2011 a následně v roce 2012 na téže výstavě výstavní stánek pro společnost AXOR. Dne 7.10.2014 jsme se rozhodli dát naši firmě Lakfol  výstižnější obchodní název  3S Design-Stropy, Stěny, Svítidla. V roce 2015 jsme byli již osloveni pro výrobu nádherné lomené napínané stěny pro konferenci Engage. Od roku 2016 se účastníme svou výrobou napínaných podhledů v prezentačních prostorech na mezinárodních autosalonech v Ženevě a v Paříži pro společnost ŠKODA. V roce 2019 jsme rozšířili firmu o řezání vodním paprskem. Zakoupili jsme řezací stroj FLOW mach 500 – řezání vodním paprskem.

 

Děkujeme všem našim obchodním přátelům, architektům, designerům a kamarádům za 13letou krásnou spolupráci.

3s-design1193s-design111

Portfolio služeb společnosti 3S Design s.r.o.:

3s-design703s-design33

Kvalita materiálu:

Pro napínané podhledy a LED svítidla používáme výhradně kvalitní německé fólie značek RENOLIT a PONGS. Kdy jsme výhradními dodavateli německého materiálu PONGS pro Českou republiku a Slovensko ve shodě se všemi technickými a bezpečnostními požadavky.Úzce spolupracujeme s německým výrobcem značky PONGS a sami si stropní fólie dovážíme. Garantujme vám, že v průběhu 10 let a více po montáži Váš strop neztratí svůj původní vzhled a nezmění svou barvu.

U textilních napínaných bezešvých stěn používáme velmi osvědčený německý materiál DESCOR® .

Materiál DESCOR®  je skutečně revoluční a špičkový produkt. Jeho koncepce i způsob aplikace nemají obdoby. Kromě toho vyniká DESCOR®  bezkonkurenční trvanlivostí a kvalitou.

Výrobci našich používaných materiálů:

logo_unternehmensgruppe  descor-ultraflex  logo_renolit